Aktualności
Dzisiaj jest 24 sierpnia 2019    |   
OSTRZEŻENIE NUMER 128/III/2019

OSTRZEŻENIE NUMER 128/III/2019

OSTRZEŻENIE NUMER 128/III/2019BURZE Z GRADEM, INTENSYWNE OPADY DESZCZU   Stopień zagrożenia:...

Zapytanie ofertowe

Powiat Opolski zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na opracowanie "Opinii stanu...

  • Zapraszamy na „Muzyczne Zakończenie Wakacji” w Opolu Lubelskim

    Zapraszamy na „Muzyczne Zakończenie Wakacji” w...

  • Działanie 1.2 Badania celowe

    Działanie 1.2 Badania celowe

  • Ostrzeżenie meteorologiczne nr 57

    Ostrzeżenie meteorologiczne nr 57

  • OSTRZEŻENIE NUMER 128/III/2019

    OSTRZEŻENIE NUMER 128/III/2019

  • Zapytanie ofertowe

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” na terenie Powiatu Opolskiego

20180112W bieżącym roku po raz kolejny odbył się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” organizowany przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lublinie.


    Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży życiem środowisk strażackich, ochroną przeciwpożarową, tradycją, a także doskonalenie zdolności plastycznych. Zakres tematyczny konkursu obejmował udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej oraz historię pożarnictwa.
    Komisja Konkursowa oceniając prace uwzględniła zakres tematyczny, wiek uczestników oraz technikę wykonania wyróżniając 20 prac konkursowych na szczeblu powiatowym. Wyłonione prace zostały przekazane do Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lublinie, gdzie wezmą udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim.
Komisja wyróżniła następujące prace:
I grupa – przedszkola:
1.    Wiktoria Majerek
2.    Martyna Kiljan
3.    Paulina Tabor
4.    Allan Adamczyk
5.    Filip Gawlik
6.    Nikola Pastwa
II grupa – szkoła podstawowa klasy I–III:
1.    Lena Piłat
2.    Klaudia Maziarz
3.    Julia Kołodziej
III grupa – szkoła podstawowa klasy IV–VI:
1.    Agnieszka Kłak
2.    Bartłomiej Janoszczyk
3.    Marcela Solis
4.    Katarzyna Bidacha
5.    Kinga Klocek
IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII-VIII lub gimnazjum klasy II-III
1.    Paulina Migora
2.    Wiktoria Sagatowska
3.    Emilia Duda
4.    Kinga Stawiarska
5.    Arkadiusz Odymała
6.    Patrycja Piłat

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a uczestnikom wyróżnionych prac składamy gratulacje i życzymy sukcesu na dalszym szczeblu eliminacji wojewódzkich.

Patrycja Kucharska

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Mapa zagrożeń na drogach wojewódzkich Lubelszczyzny ISOK Logo

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk