Aktualności
Dzisiaj jest 29 maja 2020    |   
Lubelska e-spiżarnia

Lubelska e-spiżarnia

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli uruchamia na swojej stronie internetowej...

Rozkład jazdy busów

Rozkład jazdy busów

Rozkład jazdy busów w powiecie opolskim - aktualizacja 25 maja 2020 rok - godz.: 11:00...

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie meteorologiczne

 • Zmiany w funkcjonowaniu Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego- rozszerzenie zakresu pomocy.

  Zmiany w funkcjonowaniu Punktów Nieodpłatnej...

 • Dzień Samorządu Terytorialnego

  Dzień Samorządu Terytorialnego

 • Lubelska e-spiżarnia

  Lubelska e-spiżarnia

 • Rozkład jazdy busów

  Rozkład jazdy busów

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

50 tysięcy złotych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim

P1230635Poseł na Sejm RP Jan Kanthak spotkał się dzisiaj w Opolu Lubelskim ze Starostą Opolskim Dariuszem Piotrowskim i Burmistrzem Opola Lubelskiego Sławomirem Plisem.

Wizyta parlamentarzysty związana była z otrzymaniem przez Powiat Opolski dotacji z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Otrzymanie dofinansowania było możliwe dzięki umowie Starosty Dariusza Piotrowskiego z Ministrem Sprawiedliwości. Dzięki temu do Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim trafi wart ponad 50 tysięcy złotych kolonoskop - oparte na technice światłowodowej urządzenie służące do diagnostyki chorób jelita grubego.
Starosta Dariusz Piotrowski „Chcę bardzo podziękować Panu Posłowi Janowi Kanthakowi za pomoc w uzyskaniu tego dofinansowania. Fundusze te pomogą na zakup sprzętu jakże niezbędnego dla Powiatowego Centrum Zdrowia. Przyczyni się to istotnie do polepszenia jakości usług medycznych dla  pacjentów z naszego powiatu. Jest to kolejne z naszych działań mające na celu sanację opolskiej służby zdrowia. Pokazuje to jak ważna jest współpraca na różnych szczeblach administracji. Do dotychczasowej współpracy na różnych szczeblach samorządu doszło porozumienie na linii powiat - rząd”.

DSC 0957

geportal
geobid

rodo

Logo SIP

EEA and Norway grants logo

Licznik odwiedzin

Wszystkich wizyt1244885

Twoje IP 3.235.172.213 piątek, 29.05.2020

Logo Wspieraj Lokalnie

Transmisja Sesji Rady Powiatu

youtube

aaalogoInformujemy, że w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa zapisy interesantów prowadzone są wyłącznie za pomocą systemu kolejkowego.

Osoby zarejestrowane w systemie kolejkowym przyjmowane są wyłącznie z wypełnionym wcześniej wnioskiem  (przykładowe wzóry w załączeniu).

Prosimy o punktualne przybycie do urzędu !!!
W przypadku nieobecności interesanta w wyznaczonym przez system dniu i godzinie, nie zostanie on przyjęty, a w jego miejsce obsłużona zostanie kolejna osoba z kolejki.

Termin wizyty musi zostać potwierdzony do 1 godziny, od zarezerwowania wizyty poprzez wejście w link wysłany na adres e-mail. Po tym czasie rezerwacja niepotwierdzona PRZEPADA.

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy Państwu dokonywanie płatności w formie bezgotówkowej za pomocą terminali płatniczych dostępnych na wszystkich stanowiskach pracy w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa.

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim nadal realizować będzie wnioski składane drogą pocztową, elektroniczną. W sprawach nie wymagających osobistego stawiennictwa w urzędzie prosimy o korzystanie z tych form komunikacji.

Wnioski i dokumenty do pobrania
Numer kontaktowy do Wydziału - 81 827 61 19
Wykaz telefonów
Numery rachunków – Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa
                                                                                   Starosta Opolski
                                                                                  Dariusz Piotrowski

deklaracja

ktd

kor2

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk