Aktualności
Dzisiaj jest 22 kwietnia 2019    |   
 • 75-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

  75-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama...

 • Życzenia Wielkanocne

  Życzenia Wielkanocne

 • Dni zawilca 2019 za nami...

  Dni zawilca 2019 za nami...

 • Informacja dla producentów rolnych

  Informacja dla producentów rolnych

 • Produkcja pierwotna

  Produkcja pierwotna

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

Przegląd Małych Form Teatralnych

W dniu 23  października 2011 roku w kinie „Czyn” w Poniatowej odbył się już X Przegląd Małych Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych, pod hasłem „Mała scena, duża radość”. Jest to impreza o charakterze integracyjno – kulturalnym, organizowana, co roku przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Środowiskowy Ośrodek Wsparcia „Pinokio” z Poniatowej, a współorganizatorem jest  Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim. Patronat nad imprezą objął Starosta Opolski Zenon Rodzik. 
W przeglądzie udział wzięły amatorskie zespoły artystyczne z Karczmisk, Kiełczewic,  Matczyna, Kębła, Kurowa,  Annopola, Świdnika, Puław i Poniatowej.
Przegląd przeprowadzony był w trzech kategoriach: teatr, piosenka i taniec.
Wszystkie zaprezentowane programy były wykonane na bardzo wysokim poziomie i świadczyły o dużym zaangażowaniu nie tylko młodzieży ale i osób je przygotowujących. Trzeba podkreślić rosnący z każdym rokiem poziom artystyczny młodzieży.
Ten trud, wysiłek i zaangażowanie docenił Starosta Opolski Zenon Rodzik. Wszystkie zespoły  przeglądu otrzymały  piękne statuetki okolicznościowe  ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim i Starostę Zenona Rodzika. Ponadto instruktorzy i opiekunowie otrzymali  listy gratulacyjne i okolicznościowe dyplomy.
Impreza pokazała dorobek artystyczny osób niepełnosprawnych, umożliwiła wymianę doświadczeń, poglądów i pomysłów na nowe przedstawienia oraz integrację naszego środowiska.
Aneta Dąbrowska
  

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Mapa zagrożeń na drogach wojewódzkich Lubelszczyzny ISOK Logo

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk