Dzisiaj jest 3 października 2022    |   

program pos banner ogolny 750x200

AKCJE PROPAGUJĄCE HONOROWE KRWIODAWSTWO

2009

KP PSP w Opolu Lub. zaprasza na akcje oddawania krwi w 2009 roku w terminach:
3 lutego
7 kwietnia
9 czerwca
11 sierpnia
13 października
15 grudnia

2008
      krew.jpg

 

4 grudnia - po raz szósty w tym roku można było oddać krew w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim. Krew oddało 39 osób, co dało 17,5 l krwi.
   Akcję zorganizowała Terenowa Stacja w Lublinie Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we współpracy z KP PSP oraz Starostwem Powiatowym. Zainteresowanie jak zawsze było duże. Pojawili się honorowi dawcy krwi, ale i debiutanci. Na akcji był kierownik Terenowej Stacji w Lublinie WCKiK mjr lek. Shaher Hamwi. Wicestarosta - Janusz Gąsior, który brał udział w akcjach popiera takie działania w naszym mieście i powiecie. Sam również od dwóch lat oddaje krew i zachęca do tego innych.
   Ostatnia akcja w tym roku w PSP to czas na podsumowania. W kończącym się roku krew w PSP w Opolu Lub. oddało 250 osób. Zgromadzono 112,5 l krwi. Honorowy dawca – Waldemar Olszówka oddał w swoim życiu ponad 50 litrów krwi.
 
2007
 
 
9 stycznia – Druga wspólna akcja - Zarządu Rejonowego PCK, Starostwa Powiatowego i Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie - honorowego oddawania krwi, do której przyłączyła się Powiatowa Straż Pożarna w Opolu Lubelskim. Krew oddało 26 osób.
akcja_kppsp.jpg
 
 
 
2006
 
 
8 września – Pierwsza wspólna akcja - Zarządu Rejonowego PCK, Starostwa Powiatowego i Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie - honorowego oddawania krwi. Krew oddało 35 osób. Obok honorowych krwiodawców pojawili się debiutanci, w tym kilkanaście kobiet.
akcja_urzedzie.jpg
9 grudnia – Spotkanie zorganizowane przez Zarząd Rejonowy PCK w Opolu Lubelskim z Honorowymi Dawcami Krwi PCK w Karczmie Opolskiej. Najbardziej zasłużeni Honorowi Krwiodawcy otrzymali legitymacje i odznaczenia, a także upominki ufundowane przez starostę opolskiego oraz burmistrzów Opola Lubelskiego i Poniatowej. W czasie uroczystości przedstawiciele władz samorządowych nie szczędzili słów podziękowania za dar krwi oraz pracę społeczną na rzecz drugiego człowieka.
 

ktd

fb

ogp

rfrd

TABLICA 2 CZYSTA

fil

tablica fundusz orlik 80x120

Elektroniczny Dziennik Ustaw

Frame 45

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

zbiorki

PCZK ostrzega

 Prognoza pogody   rso pr

 ikona4 wczk