Dzisiaj jest 24 stycznia 2022    |   

program pos banner ogolny 750x200

AKCJE PROPAGUJĄCE HONOROWE KRWIODAWSTWO

2009

KP PSP w Opolu Lub. zaprasza na akcje oddawania krwi w 2009 roku w terminach:
3 lutego
7 kwietnia
9 czerwca
11 sierpnia
13 października
15 grudnia

2008
      krew.jpg

 

4 grudnia - po raz szósty w tym roku można było oddać krew w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim. Krew oddało 39 osób, co dało 17,5 l krwi.
   Akcję zorganizowała Terenowa Stacja w Lublinie Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we współpracy z KP PSP oraz Starostwem Powiatowym. Zainteresowanie jak zawsze było duże. Pojawili się honorowi dawcy krwi, ale i debiutanci. Na akcji był kierownik Terenowej Stacji w Lublinie WCKiK mjr lek. Shaher Hamwi. Wicestarosta - Janusz Gąsior, który brał udział w akcjach popiera takie działania w naszym mieście i powiecie. Sam również od dwóch lat oddaje krew i zachęca do tego innych.
   Ostatnia akcja w tym roku w PSP to czas na podsumowania. W kończącym się roku krew w PSP w Opolu Lub. oddało 250 osób. Zgromadzono 112,5 l krwi. Honorowy dawca – Waldemar Olszówka oddał w swoim życiu ponad 50 litrów krwi.
 
2007
 
 
9 stycznia – Druga wspólna akcja - Zarządu Rejonowego PCK, Starostwa Powiatowego i Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie - honorowego oddawania krwi, do której przyłączyła się Powiatowa Straż Pożarna w Opolu Lubelskim. Krew oddało 26 osób.
akcja_kppsp.jpg
 
 
 
2006
 
 
8 września – Pierwsza wspólna akcja - Zarządu Rejonowego PCK, Starostwa Powiatowego i Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie - honorowego oddawania krwi. Krew oddało 35 osób. Obok honorowych krwiodawców pojawili się debiutanci, w tym kilkanaście kobiet.
akcja_urzedzie.jpg
9 grudnia – Spotkanie zorganizowane przez Zarząd Rejonowy PCK w Opolu Lubelskim z Honorowymi Dawcami Krwi PCK w Karczmie Opolskiej. Najbardziej zasłużeni Honorowi Krwiodawcy otrzymali legitymacje i odznaczenia, a także upominki ufundowane przez starostę opolskiego oraz burmistrzów Opola Lubelskiego i Poniatowej. W czasie uroczystości przedstawiciele władz samorządowych nie szczędzili słów podziękowania za dar krwi oraz pracę społeczną na rzecz drugiego człowieka.
 

ktd

fb

logo fundusz drog samorzadowych

fil

tablica fundusz orlik 80x120

Elektroniczny Dziennik Ustaw

Frame 45

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

kor2

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Prognoza pogody   rso pr

 ikona4 wczk