Dzisiaj jest 29 maja 2020    |   

program pos banner ogolny 750x200

Zespół Pieśni i Tańca KLUCZKOWICE

Aktualnie działa w strukturze Zespołu Szkół Zawodowych im.S.Konarskiego w Opolu Lubelskiego, choć jego początki związane są Zespołem Szkół Rolniczych w Kluczkowicach. Założony został w 1969 r. przez panią Marię Soborską. Od kilkunastu lat instruktorem i choreografem ZPiT jest pani Anna Kutyna. Kapelę i solistów prowadzi pan Wojciech Kalisz. Młodzież tworząca zespół kultywująca tradycję ojców i dziadów poznaje polską kulturę narodową, piękno tańców i melodii ludowych oraz urodę strojów. Przez 30 lat istnienia zespół otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Uczestniczył w festiwalach krajowych i zagranicznych, m.in. w Bułgarii, Danii, Portugalii, Francji, Niemiec, Mołdawii i Węgrzech.

geportal
geobid

rodo

Logo SIP

EEA and Norway grants logo

Licznik odwiedzin

Wszystkich wizyt1244891

Twoje IP 3.235.172.213 piątek, 29.05.2020

Logo Wspieraj Lokalnie

Transmisja Sesji Rady Powiatu

youtube

aaalogoInformujemy, że w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa zapisy interesantów prowadzone są wyłącznie za pomocą systemu kolejkowego.

Osoby zarejestrowane w systemie kolejkowym przyjmowane są wyłącznie z wypełnionym wcześniej wnioskiem  (przykładowe wzóry w załączeniu).

Prosimy o punktualne przybycie do urzędu !!!
W przypadku nieobecności interesanta w wyznaczonym przez system dniu i godzinie, nie zostanie on przyjęty, a w jego miejsce obsłużona zostanie kolejna osoba z kolejki.

Termin wizyty musi zostać potwierdzony do 1 godziny, od zarezerwowania wizyty poprzez wejście w link wysłany na adres e-mail. Po tym czasie rezerwacja niepotwierdzona PRZEPADA.

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy Państwu dokonywanie płatności w formie bezgotówkowej za pomocą terminali płatniczych dostępnych na wszystkich stanowiskach pracy w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa.

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim nadal realizować będzie wnioski składane drogą pocztową, elektroniczną. W sprawach nie wymagających osobistego stawiennictwa w urzędzie prosimy o korzystanie z tych form komunikacji.

Wnioski i dokumenty do pobrania
Numer kontaktowy do Wydziału - 81 827 61 19
Wykaz telefonów
Numery rachunków – Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa
                                                                                   Starosta Opolski
                                                                                  Dariusz Piotrowski

deklaracja

ktd

kor2

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk