Dzisiaj jest 29 maja 2020    |   

program pos banner ogolny 750x200

CHÓR ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KARCZMISKACH

CHOR_ABSOLWENTOW_r.jpg
Rok założenia: listopad 2004. Chór powstał w celu uczczenia 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Karczmiskach i od tej chwili regularnie bierze udział w ważnych wydarzeniach kulturalnych, religijnych i patriotycznych na terenie gminy. Utwory są przygotowywane do wykonania nawet na 4 głosy. Jest to zasługa prowadzącego Stanisława Kalisza – emerytowanego nauczyciela szkoły. W skład chóru wchodzi 46 osób, w tym 6-cio osobowy zespół instrumentalny. W repertuarze chóru znajduje się wiele utworów patriotycznych, religijnych, ludowych oraz kolędy i pastorałki. Chór występował m.in. na Jubileuszu 100-lecie Szkoły Podstawowej im. Macieja Rataja w Karczmiskach, podczas uroczystości Nawiedzenia Kopii Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej w Parafii Św. Wawrzyńca w Karczmiskach, Święta Niepodległości Polski, a także Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Festiwali Kolęd i Pastorałek w Karczmiskach i Puławach, oraz Festynu rekreacyjno-kulturalnego „Okaż Serce Sercu” w Karczmiskach. W swoim dorobku chór ma 2 płyty, wydane z własnych środków oraz budżetu Gminy Karczmiska.

geportal
geobid

rodo

Logo SIP

EEA and Norway grants logo

Licznik odwiedzin

Wszystkich wizyt1244846

Twoje IP 3.235.172.213 piątek, 29.05.2020

Logo Wspieraj Lokalnie

Transmisja Sesji Rady Powiatu

youtube

aaalogoInformujemy, że w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa zapisy interesantów prowadzone są wyłącznie za pomocą systemu kolejkowego.

Osoby zarejestrowane w systemie kolejkowym przyjmowane są wyłącznie z wypełnionym wcześniej wnioskiem  (przykładowe wzóry w załączeniu).

Prosimy o punktualne przybycie do urzędu !!!
W przypadku nieobecności interesanta w wyznaczonym przez system dniu i godzinie, nie zostanie on przyjęty, a w jego miejsce obsłużona zostanie kolejna osoba z kolejki.

Termin wizyty musi zostać potwierdzony do 1 godziny, od zarezerwowania wizyty poprzez wejście w link wysłany na adres e-mail. Po tym czasie rezerwacja niepotwierdzona PRZEPADA.

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy Państwu dokonywanie płatności w formie bezgotówkowej za pomocą terminali płatniczych dostępnych na wszystkich stanowiskach pracy w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa.

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim nadal realizować będzie wnioski składane drogą pocztową, elektroniczną. W sprawach nie wymagających osobistego stawiennictwa w urzędzie prosimy o korzystanie z tych form komunikacji.

Wnioski i dokumenty do pobrania
Numer kontaktowy do Wydziału - 81 827 61 19
Wykaz telefonów
Numery rachunków – Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa
                                                                                   Starosta Opolski
                                                                                  Dariusz Piotrowski

deklaracja

ktd

kor2

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk