Dzisiaj jest 29 maja 2020    |   

program pos banner ogolny 750x200

Chór CUM MUSICA z Poniatowej

cum_musica_r.jpg
Powstał na jesieni 2005 r. Działa w oparciu o zarejestrowane w KRS w marcu 2006 r. Stowarzyszenie Miłośników Śpiewu Chóralnego „Cum Musica” w Poniatowej. Zrzesza byłych członków poniatowskich „Szczygiełków” oraz „Scholares Minores pro Musica Antiqua”. Posiada jednak formułę otwartą nie zawężając się do byłych chórzystów. Siedziba Stowarzyszenia oraz miejsce spotkań chóru: Ul. Młodzieżowa 6, 24-320 Poniatowa. Dyrygent: Dagmara Matysik. Obecny skład chóru: 50 osób. Wykonywany repertuar: utwory klasyczne, sakralne, folklorystyczne, standardy muzyki światowej. Dotychczasowe prezentacje dorobku: oprawy Mszy Świętych (Poniatowa, Puławy, Chodel), koncerty kolędowe z cyklu „Burmistrz zaprasza”, „Koncert wiosenny”- The Beatles i inni, koncert „W II rocznicę wejścia Polski do UE”, koncert w Domu Opieki Społecznej w Lublinie. Wyjazdy zagraniczne: koncerty w Austrii (Gross-Siegharts, St. Paten, Krems)

geportal
geobid

rodo

Logo SIP

EEA and Norway grants logo

Licznik odwiedzin

Wszystkich wizyt1244859

Twoje IP 3.235.172.213 piątek, 29.05.2020

Logo Wspieraj Lokalnie

Transmisja Sesji Rady Powiatu

youtube

aaalogoInformujemy, że w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa zapisy interesantów prowadzone są wyłącznie za pomocą systemu kolejkowego.

Osoby zarejestrowane w systemie kolejkowym przyjmowane są wyłącznie z wypełnionym wcześniej wnioskiem  (przykładowe wzóry w załączeniu).

Prosimy o punktualne przybycie do urzędu !!!
W przypadku nieobecności interesanta w wyznaczonym przez system dniu i godzinie, nie zostanie on przyjęty, a w jego miejsce obsłużona zostanie kolejna osoba z kolejki.

Termin wizyty musi zostać potwierdzony do 1 godziny, od zarezerwowania wizyty poprzez wejście w link wysłany na adres e-mail. Po tym czasie rezerwacja niepotwierdzona PRZEPADA.

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy Państwu dokonywanie płatności w formie bezgotówkowej za pomocą terminali płatniczych dostępnych na wszystkich stanowiskach pracy w Wydziale Komunikacji, Transportu i Drogownictwa.

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim nadal realizować będzie wnioski składane drogą pocztową, elektroniczną. W sprawach nie wymagających osobistego stawiennictwa w urzędzie prosimy o korzystanie z tych form komunikacji.

Wnioski i dokumenty do pobrania
Numer kontaktowy do Wydziału - 81 827 61 19
Wykaz telefonów
Numery rachunków – Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa
                                                                                   Starosta Opolski
                                                                                  Dariusz Piotrowski

deklaracja

ktd

kor2

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk