Aktualności
Dzisiaj jest 12 maja 2021    |   
Remont zespołu boisk przy Zespole Szkół w Poniatowej

Remont zespołu boisk przy Zespole Szkół w Poniatowej

Starosta Opolski Dariusz Piotrowski oraz Członek Zarządu Michał Kramek w obecności Burmistrza...

Remont Sterylizatorni przy Szpitalu w Poniatowej

Remont Sterylizatorni przy Szpitalu w Poniatowej

Zakończyły się prace remontowo-budowlane w pomieszczeniach Centralnej Sterylizatorni oraz trwają...

Punkt obsługi PCPR w Opolu Lubelskim

Punkt obsługi PCPR w Opolu Lubelskim

W dniu 28.04.2021 roku zawarte zostało porozumienie mające na celu utworzenie punktu obsługi...

Zaproszenie do udziału w projekcie grantowym Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej

Zaproszenie do udziału w projekcie grantowym "Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej"

Województwo Lubelskie/Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do...

4 maja Święto Strażaka

4 maja Święto Strażaka

4 maja tradycyjnie obchodzimy Święto Strażaka. Z tej okazji pragnę podziękować mundurowym za...

  • Remont zespołu boisk przy Zespole Szkół w Poniatowej

    Remont zespołu boisk przy Zespole Szkół w...

  • Remont Sterylizatorni przy Szpitalu w Poniatowej

    Remont Sterylizatorni przy Szpitalu w Poniatowej

  • Punkt obsługi PCPR w Opolu Lubelskim

    Punkt obsługi PCPR w Opolu Lubelskim

  • Zaproszenie do udziału w projekcie grantowym Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej

    Zaproszenie do udziału w projekcie grantowym...

  • 4 maja Święto Strażaka

    4 maja Święto Strażaka

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”.

Adam Czuba

W Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim rozstrzygnięto eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”.

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące prace w poszczególnych grupach wiekowych:
 I grupa – przedszkola:
1.Amelia Wiśniewska
2.Kinga Dobrzańska
3.Laura Piskorska
4.Franciszek Stachyra
5.Adam Czuba
II grupa – szkoła podstawowa klasy I–IV:
1.Martyna Kramek
2.Zuzanna Rosińska
3.Nikola Pietraś
4.Karol Franciszek Nowomiejski
5.Paweł Królicki
III grupa – szkoła podstawowa klasy V–VIII:
1.Maria Rybak
2.Martyna Furtak
3.Jakub Pietras

Wszystkie wyróżnione prace przekazano na eliminacje wojewódzkie do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Lublinie.

ktd

fb

logo fundusz drog samorzadowych

fil

Elektroniczny Dziennik Ustaw

Frame 45

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

kor2

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Prognoza pogody   rso pr

 ikona4 wczk