Starosta Opolski Dariusz Piotrowski oraz Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Opolu Lubelskim Agnieszka Merwa serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Opolskiego na uroczyste otwarcie nowego pawilonu szpitalnego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Opolu Lubelskim.
Uroczystość odbędzie się 30 czerwca 2026 roku o godz. 11.00 przy ul. Szpitalnej 9 w Opolu Lubelskim.
Nowy obiekt to jedna z najważniejszych inwestycji zdrowotnych zrealizowanych w ostatnich latach w powiecie opolskim.
Podczas wydarzenia przewidziano poświęcenie obiektu, symboliczne przecięcie wstęgi, oficjalne wystąpienia gości oraz możliwość zapoznania się z nowoczesną infrastrukturą placówki.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym ważnym dla naszej lokalnej społeczności wydarzeniu.















